Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

OK! KLEJ UELASTYCZNIONY

28.06.2018

W recepturze OK! KLEJU UELASTYCZNIONEGO zastosowano technologię podwójnych włókien ATLAS, które znacząco wpływają na zakres zastosowania produktu. Włókna zapewniają bezpieczeństwo montażu okładziny oraz podnoszą parametry wytrzymałościowe zaprawy.

Dzięki innowacyjnej recepturze poprawie uległa także retencja wody: włókna ograniczają skutki gwałtownego odciągania wody zarówno na połączeniu z chłonnym podłożem, jak i z chłonną płytką. W trakcie wysychania i wiązania włókna akumulują oraz transportują wodę przy jednoczesnym utrzymaniu poziomu wilgoci w całej warstwie. Znacząco podwyższają stabilność okładziny natychmiast po jej przyklejeniu do podłoża.

Wykorzystanie kompozycji włókien w kleju C1TE OK!KLEJ UELASTYCZNIONY pozwala na:

  • Znaczącą poprawę parametrów roboczych – łatwość aplikacji oraz stabilność płytek natychmiast po ich przyklejeniu do podłoża
  • Możliwość stosowania wszystkich rodzajów płytek, nawet 60 x 40 cm
  • Zwiększenie bezpieczeństwa stosowania produktu na różnych podłożach i w różnych temperaturach
  • Podwyższenie warunków wytrzymałościowych, w tym wytrzymałości na zginanie
  • Znaczne podwyższenie odporności na intensywne użytkowanie – duży ruch pieszy i obciążenia udarowe
  • Rozproszenie powstających naprężeń – zróżnicowana długość włókien zapewnia trwałość klejenia płytek

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+