Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

ISOVER w BIM

Artykuł sponsorowany

31.07.2018

Nakładka stanowi wygodny w użyciu i wydajny pakiet materiałów oraz rozwiązań, ułatwiający projektowanie z produktami i rozwiązaniami ISOVER z poziomu AUTODESK®REVIT®. Pomaga ona ułatwić oraz usprawnić proces projektowania m.in. poprzez skrócenie czasu wyboru materiału lub gotowego rozwiązania przegrody budowlanej, dzięki możliwości wykorzystania kreatora filtrowania według różnych kryteriów i parametrów technicznych, np. takich jak:

  • rodzaj materiału i jego grubość oraz rekomendowane zastosowanie,
  • współczynnik przewodzenia ciepła X,
  • współczynnik przenikania ciepła przegrody Uc,
  • klasa odporności ogniowej przegrody REI,
  • izolacyjność akustyczna przegrody Rw. Nakładka została przygotowana dla wersji oprogramowania AUTODESK®REVIT® 2016, 2017 i 2018.

Nakładka oraz pliki są do pobrania w Strefie Projektanta (BIM) https://www.isover.pl/strefa-projektanta oraz na portalu www.archispace.pl. Zapraszamy również do kontaktu z Biurem Doradztwa Technicznego ISOVER, które odpowie na wszelkie pytania związane z produktami oraz rozwiązaniami ISOVER.

 

 

Biblioteka materiałów ISOVER i rozwiązań przegród budowlanych z wełną mineralną ISOVER oraz nakładka, działające w oprogramowaniu AUTODESK®REVIT®, to początek naszej pracy nad tworzeniem narzędzi BIM dla architektów i projektantów, które mogą stanowić nieodzowne wsparcie procesu projektowania w tej technologii. Wychodząc naprzeciw potrzebom projektantów stale pracujemy nad tworzeniem nowych rozwiązań, dlatego w planach mamy również stworzenie plików materiałów i rozwiązań do pracy w oprogramowaniu Graphisoft® ArchiCAD.

 

      mgr inż. Justyna Wieczorek, Biuro Doradztwa Technicznego ISOVER

 

 

Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.
Biuro Doradztwa Technicznego ISOVER

bezpłatna infolinia: 800 163 121
konsultanci.isover@saint-gobain.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube