Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

BIM w praktyce

13.03.2018

BIM bardzo szybko staje się procesem pożądanym przy planowaniu, projektowaniu, budowaniu i utrzymaniu obiektów budowlanych na całym świecie, bowiem pozwala budować efektywniej i w sposób bardziej ekologiczny.

Zamierzeniem autorów było dostarczenie podstawowych informacji o BIM, które umożliwią uruchomienie inwestycji publicznej zgodnie z tą metodologią, z uwzględnieniem obowiązującej w Polsce ustawy „Prawo zamówień publicznych” oraz związanych z nią innych dokumentów i regulacji. Książka ma charakter przystępnego poradnika, zawiera omówienie najważniejszych zagadnień związanych z BIM oraz pokazuje podstawowe rozwiązania stosowane podczas ich wdrażania.

 

Dariusz Kasznia, Jacek Magiera, Paweł Wierzowiecki Wyd. 1, str. 164, oprawa miękka, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2017.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+