System Sopro AEB plus

14.06.2011

Sopro Polska wprowadziła w tym roku nowatorski system Sopro AEB plus pozwalający na mocowanie płyt o dużych wymiarach na powierzchni tarasów i balkonów.

System ten dostosowany jest również do podłoży krytycznych, a szczególnie do mocowania metodą „płytka na płytkę”. Głównym elementem systemu jest elastyczna i kompensująca naprężenia mata uszczelniająco-odcinająca Sopro AEB plus, która równocześnie pełni funkcję uszczelniającą, jak i odcinającą. Pozwala ona na wytworzenie wodoszczelnej, redukującej naprężenia i wytrzymałej na obciążenia konstrukcji. Dodatkową zaletą maty Sopro AEB Plus jest uzyskanie odporności na deszcz tuż po ich ułożeniu. Te właściwości pozwalają na bezpieczne układanie okładzin o dużych formatach (> 50 x 50 cm, szczególnie gresów) na normalnych lub krytycznych podłożach.

 

System AEB do podłoży krytycznych oraz wielkoformatowych płyt.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Warning: Use of undefined constant WEBSITE_URL - assumed 'WEBSITE_URL' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/inzynierbudownictwa/footer.php on line 459
WEBSITE_URL/polityka-prywatnosci" target="_blank">Polityce Prywatności
.