Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Chińska myśl techniczna: Canon ma problemy ze ssaniem?

30.11.-0001

Wiecie czego Canon nie robi? Tak, tak, odkurzaczy. Sprawa oczywista dla nas, ale jak donosi strona English Russia, jeden z większych rosyjskich dystrybutorów sprzętu elektronicznego kupił ostatnio sporą porcję "oryginalnych odkurzaczy Canona". Dlaczego nie, w końcu produkt ma rzucające się w oczy logo japońskiego producenta, a i instrukcja obsługi przygotowana została w znajomej stylistyce Canona.

Zarejestrowano nawet, prowadzącą donikąd, domenę www.canon-electronics.com (oficjalna strona Canon Electronics to canon-elec.co.jp). Podobno rosyjski serwis Canona dostaje coraz więcej reklamacji w związku z wiecznie psującymi się odkurzaczami. Chińczycy powinni jeszcze wypuścić wersję Nikona, a wtedy odwieczna wojna miedzy zwolennikami tych japońskich producentów będzie mogła przenieść się na nowy poziom.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+