Asystent inżyniera kontraktu

wielkopolskie

13.08.2020

Biuro projektowe ELD Poland z siedzibą na Starym Rynku w Poznaniu poszukuje Asystenta inżyniera kontraktu.
Wymagania:
– wykształcenie wyższe, kierunek: Konstrukcje budowlane i inżynierskie lub architektoniczne,
– minimum dwuletnie doświadczenie.

Zakres obowiązków: współpraca przy organizacji przetargów, sprawowaniu nadzoru autorskiego na budowie z ramienia biura architektonicznego, prowadzeniu rozliczeń kosztów budowy, koordynacji procesu realizacji prac projektowych oraz robót budowlano-instalacyjnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem na adres: eld@eld.pl.
Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002 r. Nr 101,poz. 926 ze zm.”

Kontakt:

Telefon: 500729584

Email: eld@eld.pl

Województwo: wielkopolskie