Kierownik budowy w Warszawie

mazowieckie

07.11.2019

Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych zatrudni na budowie w Warszawie na stanowisko:
Kierownik Budowy / specjalność ogólnobudowlana

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
* Zarządzanie zespołem pracowników,
* Planowanie i organizacja robót oraz terenu budowy,
* Stała weryfikacja postępu prac wykonawczych oraz zgodności z harmonogramem, kontrola jakości,
* Prowadzenie kompleksowej dokumentacji wykonywanych robót,
* Nadzór nad podwykonawcami i dostawcami,
* Zamówienia materiałowe,
* Kontraktowanie podwykonawców,
* Przygotowywanie harmonogramów realizacji kontraktu,
* Dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami Prawa Budowlanego.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
* Doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku,
* Wykształcenia wyższego budowlanego,
* Uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
* Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (programów technicznych oraz biurowych),
* Bardzo dobrej organizacji pracy,
* Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
* Samodzielności, zdecydowania oraz efektywności działania.

Oferujemy:
* umowę o pracę oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia (do indywidualnych ustaleń),
* możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).”
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Telefon: 510905904

Email: kariera202@wp.pl

Województwo: mazowieckie