Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kierownik budowy/robót w branży konstrukcyjno-budowlanej

cała Polska

30.09.2019

Obowiązki

Praca na budowie Linii i Stacji Elektroenergetycznych Wysokich Napięć.
Pełnienie samodzielnej funkcji technicznej Kierownika Budowy/Robót w branży konstrukcyjnej zgodnie z obowiązującymi przepisami na terenie budowy Linii i Stacji Elektroenergetycznych Wysokich Napięć.
Organizowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników, usługodawców i firm podwykonawczych na terenie budowy zgodnie z zasadami panującymi w Organizacji i ustalonym systemem jakości.
Nadzór i kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną, przepisami odrębnymi, wymaganiami Inwestora/Zamawiającego, normami oraz budżetem i harmonogramem realizacji budowy.
Szczegółowe ustalanie harmonogramu wykonywania poszczególnych robót i dostaw materiałów na teren budowy, raportowanie wykonywanych zadań, nadzór nad terminową realizacją zamówień, planowanie kosztów realizacji budowy i bieżąca kontrola nad nimi.
Sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy, a także opracowanie i przygotowanie do przekazania dokumentacji odbiorowej zgodnej z wymaganiami Inwestora/Zamawiającego dla zakresu realizowanych prac na terenie budowy.
Bieżąca współpraca z przedstawicielami Inwestora/Zamawiającego, nadzorem projektowym, przedstawicielami podwykonawców i organami nadzoru administracji publicznej.
Pozyskiwanie usługodawców i podwykonawców robót dla realizowanych budów.
Udział w opracowaniu harmonogramów, budżetów, ofert, zleceń i umów.

Wymagania

Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w nieograniczonym zakresie.
Wykształcenie wyższe techniczne budowlane.
2 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Kierownika Budowy/Robót budowlanych, wskazane doświadczenie w pełnieniu funkcji jako kierownik Budowy/Robót budowlanych na obiektach infrastruktury elektroenergetycznej/przesyłowej lub obiektach przemysłowych.
Wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu przepisów i wymogów BHP na budowie.
Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski, prawo jazdy kat. B.
Samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy.
Dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość programów kosztorysowych oraz programów typu CAD.
Znajomość języka angielskiego ? jako dodatkowy atut.
Ukończone kursy lub studia w zakresie zarządzania projektami ? jako dodatkowy atut.

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego, awansu i podnoszenie kwalifikacji.
Czynny udział w realizacji budów, które stanowią część rozwoju systemu przesyłowego energii elektrycznej stanowiącego o bezpieczeństwie energetycznym kraju.
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
Stabilne warunki zatrudnienia.
Niezbędne narzędzia do pracy.
Program benefitów (ubezpieczenie grupowe, program pożyczek pracowniczych, partycypacje w kosztach związanych z przynależnością do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, partycypacja w kosztach studiów zaocznych lub podyplomowych, karty Multisport).

Kontakt:

Telefon: +48 693 350 793

Email: m.malecki@elbud.waw.pl

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube