Technik HVAC

zagranica

29.03.2021

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Technik chłodniczy

Poszukujemy osób z całej Polski.

Miejsce pracy: Diksmuide, Belgia

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia – 14-14,5 €/h,
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich,
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni,
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania,
  • zorganizowane dojazdy do pracy,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu,
  • premię za polecenia kandydata do pracy.

Zakres obowiązków: montaż, naprawa i uruchamianie instalacji grzewczych i sanitarnych

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany),
  • odpowiedzialność, dokładność,
  • motywacja do pracy.

Prosimy o wysłanie CV na adres: info@abcwork.eu
Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym”

Kontakt:

Telefon: +48 530 555 015

Email: info@abcwork.eu

Województwo: zagranica