Kreślarz techniczny telefonii komórkowej

zagranica

05.04.2019

Zakres obowiązków:
– Przeprowadzanie wizji lokalnej stacji telekomunikacyjnej i pomiarów na miejscu
– Wykonywanie rysunków konstrukcyjnych oraz projektowanie infrastruktury telekomunikacyjnych stacji bazowych na dachach i masztach
– Sporządzanie list materiałowych
– Ścisła współpraca z planistami projektów, kierownikami budowy i statykami

Nasza oferta:
– Umowa na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjnym i adekwatnym do wyników pracy wynagrodzeniem
– Współpraca w przyszłościowym obszarze działalności
– Gruntowne szkolenia prowadzone przez doświadczonych kolegów
– Różnorodne możliwości dalszego kształcenia oraz rozwoju kariery
– Wysokiej jakości sprzęt techniczny, wyposażenie ochrony osobistej i odzież robocza
– Przestronne biura z nowoczesnym wyposażeniem technicznym
– Praca w zaangażowanym, otwartym i wykwalifikowanym zespole
– Elastyczny czas pracy
– Pokrycie kosztów egzaminów wysokościowych i szkolenia wspinaczkowego
– Dodatek z tytułu opieki nad dzieckiem

Profil kandydata:
– Wykształcenie w zawodzie rysownika technicznego, rysownika architektonicznego, projektanta produktu technicznego lub inne porównywalne wykształcenie
– Doświadczenie zawodowe w w dziedzinie telekomunikacji i radiotelefonii komórkowej będzie dodatkowym atutem
– Biegła znajomość i obsługa oprogramowania CAD (najlepiej AutoCAD i Inventor)
– Rozwinięta orientacja na klienta w powiązaniu z optymalizacją kosztów
– Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
– Samodzielny, staranny i precyzyjny sposób pracy
– Zdolność do pracy na wysokości
– Prawo jazdy klasy B

Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim bądź angielskim.

MUGLER AG jest w branży telekomunikacyjnej wiodącym dostawcą usług przemysłowych i wykonawcą złożonych sieci komunikacyjnych. Od prawie 30 lat oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej (telefonia komórkowa, radiolinia, komunikacja w sektorze publicznym itd.), rozwiązania dla sieci stacjonarnych oraz rozwiązania systemowe i w obszarze mobilności. Nasz zakres usług obejmuje cały tak zwany cykl życia sieci komunikacyjnej – poczynając od akwizycji, planowania, budowy, instalacji i uruchomienia a kończąc na kompletnym serwisie (inspekcja, konserwacja, naprawa).

Kontakt:

Telefon: +49 3723 747-1268

Email: Katarzyna.Sokolowska@mugler.de

Województwo: zagranica