Specjalista ds. zarządzania budynkiem (inżynier budownictwa)

wielkopolskie

10.10.2018

Jesteśmy producentem najwyższej jakości okuć meblowych. W naszej siedzibie w Jasinie k. Swarzędza zatrudniamy ponad 400 osób, które od 25 lat pracują nad tym, żeby dostarczać klientom na całym świecie najlepsze produkty.

Nasz dział Zarządzania Budynkiem zajmuje się utrzymaniem obiektu, w którym wszyscy pracujemy, jak również planuje i prowadzi rozbudowę naszego zakładu. Rozwój to słowo, które nieustannie nam towarzyszy, w tym przypadku dotyczy ono również miejsca. Jeżeli chcesz być częścią naszej załogi, złóż swoją aplikację.

ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

– prowadzenie projektów inwestycyjnych na terenie zakładu w Jasinie k. Swarzędza
– współpraca z firmami zewnętrznymi oraz nadzór i koordynacja projektów budowlanych i wykonawczych
– organizacja przetargów na prace projektowe i roboty budowlane
– nadzór nad harmonogramem, budżetem i zgodnością inwestycyjnych z założonymi standardami
– zarządzanie dokumentacją techniczną
– współpraca z centralą w Austrii w celu ustalania obowiązujących standardów inwestycyjnych
– prowadzenie i realizowanie prac remontowych na terenie zakładu (realizowanie zadań w zakresie utrzymania nieruchomości – przeglądy, nadzór nad dokumentacją, prowadzenie książek obiektu)

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

– ma doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu inwestycji budowlanych
– zna polskie prawo budowlane i procedury administracyjne
– posiada branżową wiedzę techniczną
– posiada wykształcenie o specjalności konstrukcyjno-budowlanej
– ma uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi (mile widziane)
– zna bardzo dobrze język niemiecki (preferowany) i/lub angielski
– zna program AutoCAD oraz pakiet MS Office 365, MS Project (mile widziane)
– jest samodzielna, odpowiedzialna i systematyczna w działaniu
– lubi i chce pracować w zespole
– potrafi budować i dbać o relacje z podwykonawcami

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– nowoczesne narzędzia pracy
– międzynarodowe środowisko pracy
– szkolenia wewnętrzne
– możliwość udziału w ciekawych projektach
– bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do dojazdów i obiadów w firmowej kantynie, pakiet medyczny, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, karta Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich dokumentów (CV i list motywacyjny) za pomocą formularza online lub drogą mailową: praca@blum.com (prosimy o umieszczanie w temacie maila dopisku Specjalista ds. Zarządzania Budynkiem)

Kontakt:

Telefon: 61 895 1927

Email: zofia.galasinska@blum.com

Województwo: wielkopolskie