Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Technik/Structural Technician

mazowieckie

13.06.2018

BuroHappold Engineering, firma obecna w Polsce od 1997 roku, oferuje pełen zakres usług doradczych z dziedziny zintegrowanej inżynierii oraz zrównoważonego budownictwa dla budynków i miast. W warszawskim biurze zatrudniamy obecnie ponad 130 inżynierów i konsultantów. Portfolio naszych projektów obejmuje takie realizacje jak Centrum Nauki Kopernik, Ambasada Wielkiej Brytanii w Warszawie, siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, Polski Pawilon na EXPO 2010 w Szanghaju, Q22 i Hala Koszyki w Warszawie.

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko

Technik / Structural Technician
(modelowanie w Revit Structures)

Wymagania:
- znajomość programu Revit Structures lub chęć jej zdobycia i doskonalenia
- zainteresowanie BIM (Building Information Modelling)
- wykształcenie średnie kierunkowe lub policealne (preferowani absolwenci techników budowlanych) lub doświadczenie w branży
- dobra wyobraźnia przestrzenna
- znajomość języka angielskiego mile widziana
- zaangażowanie w rozwiązywanie problemów technicznych
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- możliwość rozwoju w obszarze BIM i Revit
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności oraz pakiet pozapłacowy
- możliwość pracy przy ciekawych projektach lokalnych i międzynarodowych
- pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Buro Happold Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie 00-105, ul. Twarda 18, zawartych w mojej ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Dz. Ustaw Nr 101, poz. 926 ze zm.)?. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Buro Happold Ltd z siedzibą Camden Mill, 230 Lower Bristol Road, Bath BA2 3DQ, Wielka Brytania, zawartych w mojej ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Dz. Ustaw Nr 101, poz. 926 ze zm.)?.

Kontakt:

Telefon: +48225360300

Email: agnieszka.klimek@burohappold.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+