Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kierownik działu montażu

małopolskie

04.06.2018

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym Klientem jest firma zapewniająca kompleksową dostawę pieców szklarskich i zestawiarnii, oferująca kompleksową obsługę hut szkła na terenie Europy.

Zakres Obowiązków
Sporządzanie harmonogramów prac montażowych i nadzór nad terminową realizacją zadań.
Organizację, koordynację prac i nadzór pracy brygad na montażu.
Opracowywanie dokumentów niezbędnych do koordynacji prac montażowych dla obsługiwanych zleceń.
Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Inwestorem.
Dbanie o jakość i bezpieczeństwo prowadzonych robót.

Wymagania
Wykształcenie wyższe budowlane.
Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.,
Doświadczenia w kierowaniu zespołem i projektami.
Gotowości do częstych wyjazdów w związku z prowadzonymi inwestycjami.
Uprawnienia budowlane do kierowania (branża konstrukcyjna) lub chęć ich zrobienia.
Praktycznej znajomości procesów bezpieczeństwa.
Dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy
Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę na pełny etat.
Udział w ciekawych projektach.
Praca w firmie stawiającej na rozwój.
Możliwość uzyskiwania premii zależną od wyników.

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. P. Gunia, G. Balak, ul. Juliusz Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C., P.Gunia, G.Balak w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Kontakt:

Telefon: 12 357 37 76

Email: cv@gdprofesja.pl

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube