Inżynier budowy - praca Ostrowiec Świętokrzyski

świętokrzyskie

24.04.2018

Firma Climatic Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje do Zakładu Produkcyjnego
w Ostrowcu Świętokrzyskim kandydata na stanowisko:

Inżynier budowy
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski
Zadania:
planowanie produkcji modułowej
nadzór nad przebiegiem prac zgodnie z dokumentacją techniczną
planowanie zdolności produkcyjnych z uwzględnieniem terminów realizacji projektów,
nadzór i dystrybucja dokumentacji produkcyjnej,
nadzór i kontrola postępu prac,
współpraca z działem zakupów w zakresie uzgadniania terminów dostaw materiałów,
wyjaśnianie bieżących problemów technicznych przy współpracy z innymi działami firmy,
przygotowywanie dokumentacji powykonawczej, zestawień i innych dokumentów na potrzeby firmy.
Wymagania:
wykształcenie wyższe budowlane
Oferujemy:
umowę na pełny etat
możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
możliwość zdobycia praktyki do uzyskania uprawnień budowlanych

Kontakt:

Telefon: 669314708

Email: pekacz@climatic.pl

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+