Inspektor nadzoru inwestorskiego

lubelskie

31.01.2024

Durado Sp. z o.o. – firma deweloperska, specjalizująca się w projektowaniu i budowie domów i mieszkań w Lublinie i okolicy, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Inspektora nadzoru inwestorskiego

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Proponowane wynagrodzenie: 8 – 15 tys. (w zależności od formy zatrudnienia).

Twój zakres obowiązków:
Doradztwo w zakresie detali technicznych i proponowanie optymalnych rozwiązań na etapie projektowania
Sprawdzanie i opiniowanie projektów architektoniczno-budowlanych i branżowych
Pomoc przy wyborze wykonawców
Nadzorowanie poszczególnych etapów budowy
Zatwierdzanie prac budowlanych i prac dodatkowych
Dokonywanie odbiorów etapów budowy
Akceptowanie rozliczeń z wykonawcami
Pełnienie funkcji kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego
Obsługa i rozwiązywanie zgłoszeń po odbiorach technicznych

Wymagania:
Doświadczenie w branży budowlanej.
Posiadanie uprawnień konstrukcyjno-budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, umożliwiających pełnienie funkcji kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego.
Bogata wyobraźnia techniczna.
Umiejętność szukania błędów i potencjalnych problemów na etapie projektowania, budowy i użytkowania.
Skrupulatność, dokładność oraz dbałość o szczegóły.
Skupienie na detalach i jakości prac budowlanych.
Śmiałość i uczciwość.

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B, forma zatrudnienia dostosowana do Twoich preferencji.
Długofalową współpracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
Stałe wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności.
Pracę z fajnymi ludźmi, w atmosferze sprzyjającej rozwojowi zawodowemu.
Dobrą kawę, bo wiemy, jak ważna jest wyborna kawa w codziennym funkcjonowaniu 🙂
Brak wyjazdów służbowych, co pozwoli Ci łączyć obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym!

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

Dołącz do naszego zespołu, gdzie doceniamy zaangażowanie i profesjonalizm!

Kontakt:

Telefon: 881221271

Email: anna.kowalska@durado.pl

Województwo: lubelskie