Menedżer projektu

mazowieckie

23.01.2018

Dla naszego Klienta, cenionego developera z Warszawy, poszukujemy osoby na stanowisko:

MENEDŻER PROJEKTU

Główne zadania:
– Przygotowanie procesu inwestycyjnego i dokumentacji związanej z procesem inwestycyjnym
– Analiza rozwiązań projektowych pod kątem optymalizacji kosztów inwestycji
– Przygotowanie budżetu oraz harmonogramu inwestycji i ich kontrola
– Pozyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjno-budowlanych dot. procesu inwestycyjnego
– Kontrola dokumentacji technicznej, finansowej i prawnej dotyczącej procesu inwestycyjnego
– Budowanie relacji i współpraca z projektantami, wykonawcą, podwykonawcami i inspektorami nadzoru
– Przygotowanie umów, porozumień oraz innych dokumentów dotyczących procesu inwestycyjnego
– Wyszukiwanie firm wykonawczych
– Negocjowanie warunków umów
– Zlecanie pracy wykonawcom robót i nadzór nad ich wykonaniem
– Cykliczne raportowanie o postępach i aktualnym stanie projektu
– Odbiór techniczny, przekazanie nieruchomości, rozliczenie projektu

Wymagania:

– Minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektach deweloperskich
– Wykształcenie wyższe techniczne ? kierunki budowlane
– Minimum kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym kierowaniu projektami inwestycyjnymi / deweloperskimi;
– Doświadczenie w kontraktowaniu robót budowlanych
– Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego i innych zagadnień związanych z zarządzaniem projektami deweloperskimi
– Znajomość Pakietu MS Office, Pakietu MS Project
– Wiedza z zakresu prawa budowlanego, norm, warunków technicznych, zasad odbioru robót budowlanych
– Zaangażowanie, rzetelność i profesjonalizm w działaniu
– Umiejętność pracy i komunikacji w zespole
– Odbyta praktyka na budowie
– Uprawnienia budowlane dobrze widziane
– Atut – doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie deweloperskiej

Oferta:

– Zatrudnienie na umowę o pracę lub firma-firma (zależnie od preferencji kandydata)
– Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
– Narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód służbowy do dyspozycji w godzinach pracy)
– Rozszerzona opieka medyczna

Kontakt:

Telefon: 607447333

Email: klaudiakalecinska@hrc.com.pl

Województwo: mazowieckie