Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kosztorysant robót budowlanych i instalacyjnych

cała Polska

18.10.2017

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem robót budowlanych bądź instalacyjnych, ale nie wiesz jakim budżetem musiał byś dysponować? Prowadzisz firmę budowlaną i chciałbyś wziąć udział w przetargu albo inwestor prosi o kosztorys, a jesteś pochłonięty prowadzeniem robót i brakuje czasu na sporządzenie oferty? Chciałbyś poznać odpowiedź na pytanie, jak długo wg. kosztorysu powinny trwać roboty, których się podjąłeś bądź jak podzielić je w najbardziej optymalny sposób?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco, to jestem osobą, która może pomóc. Posiadam spore doświadczenie w tworzeniu kosztorysów i harmonogramów robót, poparte praktyką na budowie. Napisz, a skontaktuje się w celu rozwiązania problemu.

Zapewniam profesjonalną obsługę.

Kontakt:

Telefon: 663465282

Email: jakubkar@vp.pl

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+