Inżynier budowy (prefabrykacja) z jęz. niemieckim – praca w Belgii

zagranica

09.10.2017

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy działającej w obszarze produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Inżynier budowy

Nasz klient jest to działająca od niemal 100 lat rodzinna firma realizująca projekty z zakresu budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego i projektów deweloperskich. Od 2010 działalność ukierunkowana jest też na domy pasywne, domy o zerowym zużyciu energii, w dziedzinie której odnosi duże sukcesy. Są one możliwe dzięki opatentowanemu systemowi konstrukcyjnemu PAMAflex.

Wartości, jakie już od czterech pokoleń wyznają jej właściciele i pracownicy to profesjonalizm, satysfakcja klienta, innowacyjność, współpraca i szacunek.

Zakres obowiązków:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie projektami na prefabrykacji:
– ustalanie i opracowywanie planów z projektantem;
– komunikacja z klientami;
– zamówienia materiałów;
– weryfikacja planów;
– monitorowanie produkcji, raportowanie.

Wymagania:
– Doświadczenie w zawodzie, mile widziane przy prefabrykacji;
– Wykształcenie budowlane;
– Znajomość rysunku technicznego;
– Dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny (weryfikacja telefoniczna);
– Mile widziane prawo jazdy i auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:
– Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
– Zarobki uzależnione od doświadczenia;
– Zakwaterowanie zapewnione na miejscu;
– Możliwość nawiązania długofalowej współpracy;
– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Kontakt:

Telefon: 815322432

Email: k.kusmider@intemporis.eu

Województwo: zagranica