Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Stanowisko* ds. doradztwa technicznego

mazowieckie

14.07.2017

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:
Stanowisko* ds. doradztwa technicznego (WZ/IR/93/07/17) Polska - mazowieckie - Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
- rozpatrywanie sporów pod kątem technicznym oraz wsparcie dla komórek organizacyjnych realizujących zadania inwestycyjne w Regionie w zakresie spraw mogących skutkować roszczeniami,
- opiniowanie zakresów technicznych planowanych do udzielenia zamówień podstawowych / uzupełniających / dodatkowych, robót zamiennych w Regionie,
- identyfikowanie przypadków umożliwiających występowanie z roszczeniami Spółki wobec wykonawców,
- wsparcie w definiowaniu zagadnień technicznych w dokumentacji bazowej oraz w toku współpracy z zewnętrznymi kancelariami,
- wspieranie zespołów projektowych poprzez udział w Radach Budowy, udział w spotkaniach z Wykonawcami.

Wymagane kwalifikacje:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (techniczne),
- doświadczenie zawodowe 5 lat, w tym 3 lata na stanowiskach związanych z inwestycjami lub budownictwem,
- mile widziane: uprawnienia budowlane,
- znajomość MS Word, Excel oraz MS Power Point,
- umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
- umiejętność radzenia sobie z emocjami, zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
- otwartość na zmianę.

Oferujemy:
- pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). W przypadku braku takiej klauzuli, kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte, zgodnie z Ustawą, bez powiadamiania osoby, której dane dotyczą.

*użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata zostanie złożona na stanowisko zgodne z postanowieniami Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy, które może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie pod adresem: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=565f5d5210334a62b7ffb49f69ec83f5 w terminie do dnia 28.07.2017.

Kontakt:

Telefon: 22 473-30-39

Email: michal.molik@plk-sa.pl

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+