Inżynier – specjalista ds. sprzedaży i wsparcia technicznego

mazowieckie

16.05.2017

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się tworzeniem i dystrybucją oprogramowania inżynierskiego dla budownictwa. Aktualnie poszukujemy kandydatów posiadających wykształcenie techniczne na stanowisko: Inżynier ? specjalista ds. sprzedaży i wsparcia technicznego

Najważniejsze obowiązki:
-Profesjonalna obsługa Klientów – konstruktorów, architektów, wykonawców budowlanych (głównie kontakt telefoniczny i mailowy, rzadziej bezpośredni) – udzielanie informacji o programach, sporządzanie ofert
-Rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez Klientów
-Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej i produktowej
-Realizacja celów wskazanych przez przełożonego

Wymagania:
-Wykształcenie techniczne (wyższe budowlane lub architektoniczne)
-Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym programów pakietu MS Office ? Outlook, Word, Excel)
-Kreatywność, samodzielność, inicjatywa i pozytywne nastawienie
-Doskonała organizacja pracy, terminowość
-Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami

Dodatkowe atuty:
-Praktyka projektowa lub na budowie
-Doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub marketingu w podobnej branży
-Znajomość obsługi programów inżynierskich np. AutoCad, programy obliczeniowe, itp.
-Znajomość języków obcych (np. angielski, niemiecki, rosyjski)

Zapewniamy:
-Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej (od ponad 25 lat obecnej na rynku)
-Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do umiejętności i zaangażowania
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres praca@specbud.pl
W obu przypadkach prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U.nr 133 poz.883 z 1997 roku).”

Kontakt:

Telefon: 604167847

Email: praca@specbud.pl

Województwo: mazowieckie