Electrical Engineer

zachodniopomorskie

10.03.2011

Omega Resource Group Plc S.A. jest brytyjską firmą rekrutacyjną z polskim oddziałem w Warszawie. Specjalizujemy się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry inżynierskiej.
W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr Ref. EE/AAS
Miejsce pracy: budowa LNG w Świnoujściu.
Naszym klientem jest międzynarodowa firma konsultingowa.

Zakres obowiązków:
– weryfikacja dokumentacji projektowej, nadzór nad postępem prac

Oczekiwania:
– doświadczenie w pracy w branży petrochemicznej/rafineryjnej
– uprawnienia budowlane projektowe oraz wykonawcze w specjalności elektrycznej
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– pracę przy ciekawym kontrakcie
– atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego cv na adres: aplikacje@omegaresource.pl (w tytule maila należy wpisać numer referencyjny). Informujemy jednocześnie, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Kontakt:

Telefon: 22 320 01 24

Email: aplikacje@omegaresource.pl

Województwo: zachodniopomorskie