Nagrzewnice TopWing marki Wolf

25.03.2016

Nowoczesne sklepy, centra handlowe i biurowce, a także budynki użyteczności publicznej to miejsca, w których wydajna wentylacja i efektywna instalacja grzewcza są koniecznością. Właściciele tego typu obiektów poszukują jednak nie tylko urządzeń sprawnych i ekonomicznych, ale również wyróżniających się stylowym designem.

Firma Wolf stworzyła nagrzewnice TopWing TLHD i TLHD-K, które łączą w sobie wysoką funkcjonalność z estetyką wykonania. Nowoczesne nagrzewnice TopWing to urządzenia, które mogą być stosowane zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia, dlatego też z powodzeniem wykorzystywane są zarówno w małych sklepach, jak i w halach dużych marketów.

Jedną z najważniejszych zalet nagrzewnic marki Wolf jest ich uniwersalność i duża wydajność. W zależności od wybranego wariantu montażu, powietrze (obiegowe lub mieszane) jest zasysane od góry nagrzewnicy i nawiewane do pomieszczenia w sześciu kierunkach. Rozdział powietrza zapewnia komfortowy klimat w pomieszczeniu zarówno w okresach zimowych, jak i letnich – wyjaśnia Przemek Adamczyk, specjalista ds. wentylacji firmy Wolf-Technika Grzewcza. W produktach marki Wolf jako wkład grzejny i chłodzący zastosowano trzyrzędowe wymienniki Cu/Al. Dzięki nim można uzyskać nawiew o temperaturze ok. 34° nawet w przypadku instalacji ogrzewania niskotemperaturowego lub kondensacyjnego, z różnicą temperatur zasilania i powrotu rzędu 50/40°C oraz o maksymalnym przepływie przy pracy z powietrzem obiegowym – dodaje ekspert.

 

 

Istotną zaletą nagrzewnic TopWing jest również jednofazowy silnik 230V, wyposażony w wentylator z wirnikiem łopatkowym, który zapewnia cichą pracę nawet przy wysokich prędkościach obrotowych.

Urządzenia te cechują się również nowoczesną konstrukcją i stylowym designem. Miękkie, delikatne linie obudowy, zaokrąglone krawędzie i jasny odcień RAL 9016 czynią z urządzeń TopWing TLHD i TLHD-K produkt wyjątkowy. – dodaje ekspert firmy Wolf Technika Grzewcza sp. z o.o.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.