Chcesz dodać ogłoszenie? Wypełnij formularz.
Dodaj ogłoszenie

Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń.

07.08.2017

Asystent konstruktora

wielkopolskie

Biuro projektowe ELD Poland poszukuje asystenta konstruktora. Wymagania: - ukończone studia wyższe na Wydziale Budownictwa Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem na adres: eld@eld.pl. Prosimy o umieszczenie w aplikacji oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych...

01.08.2017

Inżynier Budowy/Inżynier Projektu

mazowieckie

Główne zadania: *Nadzór prac na budowie *Koordynacja pracy Podwykonawców *Kontakt z Dostawcami i negocjowanie cen materiałów *Bieżąca aktualizacja hormonogramów realizowanych zleceń *Wsparcie działu handlowego przy ofertowaniu *Koordynacja realizacji projektów *Bieżące raportowanie aktualnego statusu...

28.07.2017

Inżynier kontraktu prac montażowych (panele akustyczne)

OPIS STANOWISKA: -nadzorowanie realizacji projektu od podpisania umowy do jej zakończenia -kontraktowanie i zarządzanie pracą podwykonawców -koordynacja prac montażowych -odpowiedzialność za terminowe zakończenie kontraktu oraz jakość jego wykonania -koordynowanie i kontrolowanie realizacji projektu zgodnie...

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.kataloginzyniera.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+