Chcesz dodać ogłoszenie? Wypełnij formularz.
Dodaj ogłoszenie

Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń.

15.05.2019

Asystent konstruktora

wielkopolskie

Biuro projektowe ELD Poland Sp. z o.o. poszukuje Asystenta konstruktora z uprawnieniami. Wymagania: ukończone studia wyższe na Wydziale Budownictwa Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem oraz datą urodzenia na adres mailowy. Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: Zgodnie z art.6...

14.05.2019

Inżynier budownictwa / Statyk

zagranica

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Wykonywanie weryfikowalnych obliczeń statycznych dla mobilnych systemów radiowych o różnych konstrukcjach - Projektowanie konstrukcyjne i obliczenia statyczne dla nowych obiektów oraz w ramach rozbudowy już istniejących - Zapewnienie i przestrzeganie obowiązujących reguł i przepisów...

14.05.2019

Kreślarz techniczny telefonii komórkowej

zagranica

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Przeprowadzanie wizji lokalnej stacji telekomunikacyjnej i pomiarów na miejscu - Wykonywanie rysunków konstrukcyjnych oraz projektowanie infrastruktury telekomunikacyjnych stacji bazowych na dachach i masztach - Sporządzanie list materiałowych - Ścisła współpraca z planistami...

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+