Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zawisła wiecha na Nowej 5 Dzielnicy

13.12.2017

Już cztery budynki na krakowskim osiedlu Nowa 5 Dzielnica osiągnęły pełną wysokość.

W pierwszym etapie budowy osiedla Nowa 5 Dzielnica powstają równolegle cztery obiekty: A2, A3, A4 i A5, na łącznie 606 lokali. Zrealizowane budynki A2, A3, A4 i A5 w stanie surowym otwartym mają do 7-8 oraz 7-9 kondygnacji naziemnych oraz analogicznie 125, 128, 187 i 166 mieszkań. W kondygnacjach podziemnych znajdą się komórki lokatorskie i dwupoziomowy garaż. Generalnymi wykonawcami pierwszego etapu inwestycji jest Eiffage Polska w zakresie budynków A2 i A3 oraz Budimex S.A. w zakresie budynków A4 i A5.

 

 

Nowa 5 Dzielnica to inwestycja powstająca na działce ponad 54 tys. m² w centrum Krakowa, u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej. Inwestycja zapewni przyszłym mieszkańcom dostęp do osiedlowego przedszkola, trzech edukacyjnych placów zabaw, a ich czworonożnym pupilom – do zamkniętego wybiegu dla psów. Docelowo na terenie inwestycji powstanie 1450 mieszkań.

Przyszli mieszkańcy odbiorą klucze do swoich mieszkań w III kwartale 2018 r.

Inwestorem Nowej 5 Dzielnicy jest Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna Sp. k. – spółka należąca do Grupy Centrum Nowoczesnych Technologii SA.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+