Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wilanowski Kryształ

08.01.2008

Kryształ to apartamentowiec, który powstaje na warszawskim Wilanowie przy ulicy Kazachskiej, w sąsiedztwie placu Miejskiego.

Polnord Warszawa Wilanów I – spółka zależna Polnord SA jest inwestorem tego przedsięwzięcia, a pracownia Hermanowicz Rewski Architekci wykonawcą projektu architektonicznego. Na początku grudnia 2007 r.  wbudowano kamień węgielny.  Drugi kwartał 2009 r. to planowany termin ukończenia budowy.
W czterokondygnacyjnym budynku znajdzie się 87 mieszkań o powierzchni od 41 do 168 mkw. Potencjalni mieszkańcy wilanowskiego Kryształu mają do wyboru mieszkania za cenę od 450 tys. zł. do dwóch milionów złotych – tyle ma kosztować najdroższy lokal o powierzchni 168 mkw i tarasie liczącym 136 mkw. Od 8 do 12,7 tys. złotych kształtuje się cena za metr kwadratowy. W cenę lokali wliczone są balkony i tarasy.
Natomiast niezależnie można nabyć miejsce w garażu - 35 tys. zł kosztuje pojedyncze, a 49,5 tys. zł podwójne. 80 mln PLN – to koszt całej inwestycji w cenach sprzedaży. Elewacja budynku wykonana zostanie ze szkła, stali oraz kamienia naturalnego.

Źródło: Rzeczpospolita

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube