Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Villa Stary Konin z pozwoleniem na użytkowanie

10.11.2017

Firma FB Antczak właśnie zakończyła swoją pierwszą inwestycję w Koninie. Zlokalizowana w pobliżu miejskiego ratusza kameralna kamienica Villa Stary Konin to 24 lokale mieszkalne oraz zaplecze handlowo-usługowe.

Trzykondygnacyjna kamienica zlokalizowana w pobliżu placu Wolności, Placu Zamkowego to projekt wpisujący się w panoramę starego miasta.

Ze względu na położenie w centrum miasta, dołożono starań, aby realizowany projekt był spójny z okolicznymi zabudowaniami. Czerwona dachówka, balustrady ze stali nierdzewnej oraz wewnętrzny dziedziniec podkreślają lokalizację obiektu. We wnętrzu zabudowa z płyty meblowej oraz wysokiej jakości płytki nadają charakteru prawdziwej kamienicy. Autorem koncepcji architektonicznej jest pracownia Decone z Poznania.

W nowym obiekcie znalazły się lokale o powierzchni od 26 do 90 m². W ofercie dostępne są zarówno kawalerki z możliwością połączenia, jak również mieszkania czteropokojowe. Większość lokali posiadać będzie loggie i balkony.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+