Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Rezydencja Park Orła i Kopernika w Mielnie

23.02.2018

Deweloper Firmus Group buduje nowe nadmorskie apartamentowce – Rezydencję Park Orła i Kopernika. Dopełnią one kompleks istniejących już budynków Rezydencja Park i Rezydencja Park Rodzinna, zlokalizowanych blisko promenady oraz piaszczystej plaży.

Inwestycje wpisują się w otoczenie swoją architekturą, która nawiązuje do dawnych domów szachulcowych charakterystycznych dla Mielna. Apartamenty zaprojektowane zostały jako dwupokojowe, każde z przestronnym zadaszonym tarasem. Dodatkowo mieszkania na parterze będą miały kawałek prywatnej zieleni. Do każdego z nich zagwarantowane jest miejsce postojowe na ogrodzonym terenie.

Generalnym wykonawcą inwestycji Rezydencji Park Orła i Kopernika jest firma KERD sp. z o.o., która planuje ukończyć realizację obu budynków jeszcze w tym roku. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna Warzecha Studio.

 

Wizualizacja inwestycji

 

Budowa apartamentowców

 

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+