Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Osiedle przy Arkadii w Warszawie

10.05.2017

W czwartej fazie Osiedla przy Arkadii powstanie dwunastokondygnacyjny budynek z 284 mieszkaniami.

Architektura budynków z elewacją wykończoną płytką klinkierową nawiązuje do zabudowy słynnej Fabryki Koronek i stanowi kontynuację koncepcji architektonicznej sąsiadującej inwestycji Dantex – Burakowska16. W czwartym etapie projektu powstanie dwunastokondygnacyjny budynek (Budynek D), w którym znajdą się mieszkania o metrażach od 25 do 105 m². Wszystkie lokale wyposażono w eleganckie, drewniane i panoramiczne okna, a także w zależności od kondygnacji – balkony, loggie, tarasy lub ogródki. Dodatkowo, w garażu podziemnym przewidziano parking, komórki lokatorskie i rowerownie. Dla komfortu i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców na parterze budynku będzie znajdowała się recepcja, a cały kompleks wyposażony zostanie w system ochrony 24/7.

Rozpoczęcie budowy tego etapu inwestycji deweloper zaplanował na III kwartał br.

Docelowo, we wszystkich etapach inwestycji powstanie 1000 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, a zakończenie realizacji całego projektu zaplanowano na II kwartał 2019 r. Za stworzenie koncepcji architektonicznej osiedla odpowiada firma DAP Projekt, a generalnym wykonawcą jest Dantex.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+