Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Osiedle Larix Garden na warszawskim Bemowie

06.10.2017

W rejonie Fortu Chrzanów powstanie nowy kompleks mieszkalny, który będzie dysponował 105 mieszkaniami.

Projekt osiedla Larix Garden, zlokalizowanego przy ul. Chrzanowskiej, składa się z dwóch wielorodzinnych budynków o sześciu i czterech kondygnacjach. Na parterze zostaną zlokalizowane lokale usługowe. W garażu podziemnym znajdzie się 119 miejsc postojowych, a także komórki lokatorskie. W budynku powstanie 105 mieszkań o zróżnicowanym metrażu (od 38 do108 m²) i liczbie pokoi (od 1 do 5). Każde mieszkanie będzie wyposażone w balkon, loggię lub taras.

Projektanci nadali budynkom proste, geometryczne kształty w formie uskoków wraz z osiowym ułożeniem okien, których celem było wyznaczenie poszczególnych części budynku. Masywne bryły w odcieniach ciemnego grafitu i szarości zostaną skontrastowane z tynkiem w kolorze bieli. Całość uzupełnią wykończenia w kolorze orzecha, znajdujące się na górnej części budynku. Dodatkowo zlokalizowane na parterze punkty usługowe zostaną przeszklone w celu nadania im optycznej lekkości. Zespół budynków wpisze się w otoczenie przez wysokość podobną do sąsiednich budynków.

Za projekt odpowiada Biuro Usług Inwestycyjnych „Architekt” Sp. z o.o., głównym inwestorem jest firma P.P.H.U. CORPORES Sp. z o.o., natomiast generalnym wykonawcą – MALBUD1. Budowa inwestycji rozpoczęła się w lipcu br., a jej zakończenie zaplanowano na koniec 2018 r.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+