Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Warszawie

01.02.2018

Na starych Włochach rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego, inwestycji Yareal Polska. Generalnym wykonawcą została firma RD bud.

Trzypiętrowy budynek mieszkalny z podziemnym garażem i lokalami usługowymi na parterze uzupełni pierzeję ul. Chrobrego na odcinku pomiędzy ulicami Sklepową i Szczerą. Docelowo powstaną tu 84 mieszkania o powierzchni od 30 do 105 m². Oddanie do użytku nastąpi w II kwartale 2019 r.

Wyzwaniem dla wykonawcy jest niewielka przestrzeń ograniczająca liczbę miejsc składowych, co wymaga bardzo precyzyjnego zarządzania łańcuchem dostaw w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Ponadto Rezydencja Chrobrego realizowana będzie z zastosowaniem szerokiego wachlarza rozwiązań ekologicznych, wiodących do uzyskania certyfikacji BREEAM.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+