Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Na budowie osiedla sPlace Park

22.06.2018

15 czerwca zawieszono wiechę na osiedlu sPlace Park.

Uroczystość zawieszenia wiechy symbolizowała zakończenie realizacji stanu surowego 2 budynków wielorodzinnych – 4 i 5 etapu inwestycji sPlace Park, znajdujących się w zacisznej części Żoliborza u zbiegu ulicy Przasnyskiej i Rydygiera, w rejonie Sadów Żoliborskich. sPlace Park to wysokie, pełne światła apartamenty z dużymi loggiami i balkonami.

W budynkach A, B, C, D i E znajduje się łącznie 448 mieszkań oraz lokale usługowe zlokalizowane na parterach. Pod wszystkimi budynkami znajduje się także 1-poziomowy garaż podziemny.

Generalny wykonawca: Fundamental Group S.A. Inwestor: Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o. Projekt został zrealizowany przez pracownię architektoniczną Mąka.Sojka.Architekci.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube