Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Jantar większego kalibru

10.12.2007

O część rozrywkową powiększy się Centrum Handlowe jantar w Słupsku.

Budowa centrum rozpoczęła się na początku br, a ma zakończyć się we wrześniu nadchodzącego roku. Obecnie trwa wznoszenie konstrukcji budynku. Jantar rośnie na 7-hektarowej działce przy dwupasmowej drodze wylotowej ze Słupska w kierunku Koszalina i Szczecina.
Inwestorem przedsięwzięcia jest Maryland RE. Spółka, która należy do grupy Casino wygrała  przetarg na nieruchomości po byłych zakładach Sezamoru, w których sąsiedztwie budowane jest centrum. Dzięki temu możliwe będzie podwojenie powierzchni centrum i rozszerzenie go o część rozrywkową. 120 mln zł – to szacunki dotyczące wartości inwestycji.
Galeria handlowa z 50 butikami i punktami usługowymi, 11 dużymi sklepami, hipermarket, lokale gastronomiczne, centrum fitness oraz parking na 650 samochodów – to „części składowe” słupskiego kompleksu.

Źródło:  Rzeczpospolita

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube