Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Budowa osiedla Panoramika w Szczecinie

13.11.2017

Mostostal Warszawa Oddział Zachodni podpisał dwie umowy na realizację kolejnych budynków w szczecińskim projekcie Ronson Development.

Mostostal Warszawa rozpoczął prace przy osiedlu Panoramika w 2016 r., zostając generalnym wykonawcą wielorodzinnego budynku ze 122 lokalami mieszkalnymi. Finalnie kompleks mieszkaniowy Panoramika przy ulicy Krasińskiego i Panoramicznej utworzy siedem obiektów, które pomieszczą łącznie 499 mieszkań. W ramach nowo podpisanych umów z Grupą Ronson Oddział Zachodni Mostostal Warszawa będzie realizował czwarty i piąty etap inwestycji. Wartość zakontraktowanych prac wynosi odpowiednio 33 487 000 zł i 18 999 961 zł, co daje w przybliżeniu kwotę 52,5 mln zł brutto.

 

 

W zakres umów wchodzi budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych – L3 i L4 – z garażami oraz infrastrukturą towarzyszącą, niezbędnym dojściami i dojazdami, zagospodarowaniem terenu i uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Jako pierwszy powstanie budynek L4, który będzie wyposażony w jednopoziomowy garaż podziemny oraz naziemne miejsca postojowe. W zakresie budynku L3 Mostostal Warszawa wykona najpierw stan surowy. Dalsze prace zostaną rozpoczęte w 2019 r. i są określone w drugiej umowie.

Osiedle Panoramika jest położone na szczecińskim Warszewie, w dzielnicy dobrze skomunikowanej z centrum miasta.Powstaje w zabudowie kaskadowej na terenie, który jest nachylony w południową stronę miasta. Naturalne położenie sprawia, że z każdego budynku roztacza się widok na szczecińską panoramę.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+