Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Biurowiec Dot Office w Krakowie

08.03.2017

Budynki biurowe Dot Office zlokalizowane są przy ul. Czerwone Maki.

Powierzchnia całkowita tego pięciopiętrowego obiektu sięga niemal 45 tys. m². Ukończono budynki A–C. Obecnie trwają prace w budynkach D i E. Powierzchnia użytkowa budynku D to 11 500 m², a budynku E – 7 600 m². Łącznie jest to ok. 19 100 m² wynajmowalnej przestrzeni biurowo-usługowej.  Znajduje się tu 135 naziemnych miejsc parkingowych i 398 miejsc parkingowych na kondygnacji podziemnej.

Kompleks DOT Office został zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Rozwiązania w zakresie konstrukcji, elewacji oraz systemy instalacji wewnętrznych oparte zostały o energooszczędne technologie z zastosowaniem inteligentnych systemów monitorowania i sterowania funkcjonowaniem budynku.

Inwestor: Grupa Buma. Generalni wykonawcy: Buma Contractor i Grupa Buma. Architektura: Medusa Group.

 

Fot. JLL

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+