Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Apartamentów Słoneczna Góra w Szczyrku

13.07.2017

Kameralna inwestycja z 14 apartamentami wakacyjnymi powstaje na wysokości 542 m n.p.m.

Apartamenty Słoneczna Góra powstają przy ul. Szkolnej, czyli kilkaset metrów od centrum miejscowości i głównego deptaku.

Na parterze zlokalizowane będę lokale dwupokojowe w metrażach ok. 44 m². Z kolei na piętrze apartamenty będą miały większą powierzchnię i będą dwupoziomowe (ok. 50 m² + 19 m² antresoli). Każdy apartament wyposażony jest w rolety sterowane elektrycznie oraz alarm. Do wyboru są miejsca w garażu lub naziemne miejsca parkingowe. Dla aktywnych sportowo jest przewidziane dodatkowe pomieszczenie, w którym będzie można przechowywać narty, rowery oraz inny sprzęt turystyczny. Deweloper, spółka Forteinwest, zaplanował też części wspólne. Na parterze powstanie strefa rekreacyjna ze SPA, sauną, jacuzzi, siłownią oraz pokojem relaksu.

Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec 2018 r.

 

Fot. Forteinwest

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+