Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Aleja Brzozowa

13.06.2008

Na łódzkim rynku nieruchomości pojawiła się Aleja Brzozowa – nowoczesne osiedle na terenie o naturalnej wartości przyrodniczej.

Aleja to nowy projekt Tree Development Group – dewelopera, który tak projektuje swoje inwestycje, aby maksymalnie wykorzystać cechy naturalnego krajobrazu i zasoby środowiska.
Najważniejsza jest lokalizacja. Aleja Brzozowa powstanie blisko granicy Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich – to jeden z najładniejszych i najbogatszych w naturalne zasoby obszarów zielonych w Łodzi i okolicach. Na terenie osiedla powstanie 40 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz 56 mieszkań. Inwestycja skierowana jest do rodzin ceniących spokój i naturę, do osób pragnących odpocząć od zgiełku miasta w otoczeniu lasu i malowniczych krajobrazów
Atutem tego unikalnego przedsięwzięcia jest połączenie dobrego skomunikowania z centrum miasta z jego kameralnym i spokojnym charakterem. Osiedle zlokalizowane jest 15 minut drogi samochodem od centrum Łodzi, a jego położenie umożliwi bardzo dobry dojazd do Warszawy (zjazd na autostradę A2 będzie w odległości ok. 2 km od osiedla).
- W sąsiedztwie inwestycji znajdują się sklepy, nowoczesna szkoła podstawowa oraz przystanki autobusowe, które pozwolą w pełni korzystać z miejskiej infrastruktury – mówi Wojciech Krasowski, prezes zarządu Tree Development Group – Natomiast piękne krajobrazy pozwolą mieszkańcom zapomnieć o zgiełku miasta i codziennie korzystać z uroków, jakie oferują pobliskie lasy i malowniczo ukształtowany teren – dodaje.
{mospagebreak}

{mospagebreak}
www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube