Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

441 mln zł za kolejny odcinek autostrady A4

18.01.2010

Wybrano najkorzystniejszą ofertę na budowę odcinka A4 od. W.Rzeszów Centralny-W.Rzeszów Zachód i drogi ekspresowej S19 W.Rzeszów Zachód-W.Świlcza, odcinka będącego częścią tzw. północnej autostradowej obwodnicy Rzeszowa.

Termin realizacji tej inwestycji to 18 miesięcy. Zostanie ona sfinansowana ze środków pochodzących z unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z budżetu państwa.
Do realizacji tego ponad 8-kilometrowego odcinka, składającego się zarówno z odcinka autostrady A4, jak i drogi ekspresowej S19, wybrano ofertę złożoną przez Konsorcjum firm z Liderem, firmą Radko Sp. z o.o. oraz Partnerami: firmą AUTOSTRADA WSCHODNIA Sp. z o.o. z Warszawy oraz Punj Lloyd Ltd. z Indii. Zgodnie z wybraną ofertą budowa tego odcinka będzie kosztować ponad 441 mln zł brutto. Oferta została wybrana zgodnie z kryterium cena 100%.
Kolejnym etapem będzie kontrola całego postępowania przetargowego przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych. Dopiero po kontroli Prezesa i stwierdzeniu braku nieprawidłowości w przeprowadzonym postępowaniu możliwe będzie podpisanie umowy z Wykonawcą.
 
Źródło: GDDKiA

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube