Auto Latch – to nowy produkt Firma Stanley, przeznaczony dla wszystkich ceniących wygodę w korzystaniu ze skrzyni
narzędziowych.

Nowa skrzynia narzędziowa zawdzięcza swoją nazwę automatycznemu systemowi zamykania. Stanley Auto Latch wyposażono w solidny, metalowy zamek z nowoczesnym mechanizmem zatrzaskowym. Dzięki temu, jej zamykanie jest bardzo łatwe - można to bez problemu zrobić jednym ruchem. O praktyczności tego rozwiązania można się przekonać choćby  w sytuacji, kiedy dłonie mamy zajęte właśnie wyjętymi ze skrzyni narzędziami. 
Wnętrze skrzyni zostało zorganizowane tak, by maksymalnie ułatwiać utrzymywanie porządku. Znajdziemy w niej dwa dodatkowe organizery, przeznaczone zarówno do przechowywania większych narzędzi ręcznych (np. młotek, dłuto, wkrętak), jak i drobnych elementów metalowych (gwoździe, wkręty, zszywki). Wyjmowana tacka na akcesoria umożliwia jednoczesne korzystania z całej zawartości Auto Latch.
Skrzynia narzędziowa dostępna jest w 3 rozmiarach, dostosowanych do różnych potrzeb użytkowników. Z myślą o wygodzie magazynowania i ekspozycji w sklepach, poszczególne wielkości skrzyni dopasowano tak, aby istniała możliwość umieszczenia i zamknięcia modelu mniejszego w modelu większym.