Przy okazji zmiany formy prawnej ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na spółkę akcyjną, stołeczna firma Totalbud pracująca od wielu lat na rynku generalnych wykonawców wprowadziła się do swojej nowej siedziby.

Nową siedzibę firmy stanowi Karczunkowska Office Park (KOP) w Warszawie na Ursynowie przy ulicy Karczunkowskiej 46. Czterokondygnacyjny obiekt (z garażem podziemnym) został także zaprojektowany przez Totalbud. Do budowy KOP posłużyła działka o pow. 11 635 m², jaką Totalbud kupił wraz z warunkami zabudowy. Powierzchnia zabudowy wyniosła 3105 m², natomiast kubatura obiektu osiągnęła 24 628 m³.

Właścicielem całości KOP jest Totalbud, sam natomiast zajmuje w nim jedno piętro. Po raz pierwszy w historii firmy zdarzyło się, że wystąpiła jako inwestor i generalny wykonawca dla samej siebie.

W obiekcie zastosowano m.in. wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, klimatyzację centralną, elektroniczną spersonalizowaną kontrolę dostępu. Budynek jest podzielony na część biurową i magazynową. Zastosowano elewację wentylowaną typu HPL i lekko mokrą.