Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nowy prezes Skanska SA

30.01.2018

Z dniem 17 stycznia szefem biznesu budowlanego Grupy Skanska w Polsce został Magnus Persson.

Magnus Persson jest związany ze Skanska od 20 lat. W 2000 r. był bezpośrednio zaangażowany w realizację jednej z pierwszych inwestycji biurowych w Polsce – biurowca Atrium w Warszawie. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów inżynierskich oraz w zarządzaniu biznesem budowlanym.

 

 

M. Persson dołączył do Skanska w Polsce w październiku 2016 r. i pełnił funkcję wiceprezesa wykonawczego odpowiedzialnego za budownictwo ogólne oraz za rozwój biznesu. Na stanowisku prezesa zastąpi Piotra Janiszewskiego, który odchodzi z firmy. Zmiany te są elementem fundamentalnej rewizji zapoczątkowanej jesienią 2017 r. przez Grupę Skanska w Szwecji, której efektem jest restrukturyzacja grupy w celu podniesienia rentowności firmy.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+